درباره ما

اطلاعاتی درباره مسکن ایوان

مسکن بزرگ ایوان

مسکن بزرگ ایوان یکی از بزرگترین سایت‌های املاک در شهرک اندیشه است که با همراه داشتن تیم مشاوران با سابقه و مجرب و مدیران فعال با بالاترین تعداد فایل سعی کرده تا به مشتریان خود بهترین خدمات را در زمینه فروش، رهن و اجاره ارائه نماید.

سایت مسکن ایوان با ارتباط با سازندگان بزرگ و اطلاع از پروژه‌های آنان در بهترین موقعیت‌های شهر اندیشه، و آگاهی از قیمت‌های مناسب، بهترین فایل‌ها را به مشتریان ارائه می‌دهد.

همچنین امکان ارتباط آنلاین مشتریان با تیم مشاوران وجود دارد.

ذهن متمرکز
نتایج پایدار
بهترین پیشنهادات

بهترین ویژگی های ما

  • دارا بودن بیشترین فایل زمین و مسکن در منطقه
  • قیمت گذاری منصفانه
  • تیم مشاور مجرب

جستجوی ملک های مورد نظر

مسکن ایوان با سیستم فایلینگ قوی این اختیار را به شما عزیزان می‌دهد که در هر ساعتی از روز با مراجعه به سایت مسکن ایوان ملک‌های مورد نظر خود را با مناسب‌ترین قیمت‌ها در بهترین نقاط شهرک اندیشه، شهرک شاهد،شهرک مریم و… جستجو کنید و به آسانی صاحب ملک شوید.

مشاورۀ حرفه ای و دوستانه

مسکن ایوان با داشتن مشاوران فعال و با تجربه در راستای خرید و فروش ملک در بهترین نقاط از لحاظ سرمایه‌گذاری و مسکونی به شما عزیزان در این راستا کمک شایانی خواهند کرد. مشاوران مسکن ایوان به علت آشنایی با سازندگان معروف فایل‌هایی با مناسب‌ترین قیمت‌های ممکن جهت اجاره و فروش به شما عزیزان معرفی خواهند کرد.

خرید و فروش املاک مورد نظر شما

مسکن ایوان به شما عزیزان کمک می‌کند که به آسانی ملک مورد نظر خود را به فروش برسانید و با مقرون به صرفه‌ترین قیمت‌ها در بهترین نقاط اندیشه صاحب ملک شوید؛ مسکن ایوان با داشتن تیم مشاوران فعال و مدیران مجرب کمک شایانی در راستای بهترین انتخاب به مراجعین گرامی خواهند داشت.

مجوز ها و تقدیرنامه های ایوان

پروانه کسب

پروانه کسب

گواهی نامه آموزش

گواهی نامه آموزش

تقدیرنامه

تقدیرنامه

تقدیرنامه

تقدیرنامه

فراموشی رمز عبور